Alanadı Tescili - Barındırma (Hosting) - Kiralık Sunucu (Dedicated Server)
Sanal Sunucu (Virtual Private Server) - Sunucu Barındırma (Colocation)

 

 

HAKKIMIZDA
 

NexGenHoster.com K2 Bilişim ve İnternet Teknolojileri' nin barındırma ve alanadı tescili gibi hizmetlerini sunduğu web sitesi ve destek omurgasıdır. Bu sayede alanadı tescili ve barındırma hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimize daha konforlu bir erişim ve destek imkanı sağlamaya çalışıyoruz. K2 Bilişim ve İnternet Teknolojileri olarak kurulduğumuz günden bugüne kendimizi tamamen müşteri memnuniyetine adadık. Bu sayede kurulduğumuz 1998 yılından günümüze kadar geçen bu süre içerisinde emin adımlarla ilerledik ve ilerlemeye de devam ediyoruz. Ağ yönetimi konusundaki uzmanlığımızı başarıya dönüştürerek bugüne kadar yolumuza devam ettik. İnsan güvenine yapılan yatırımın en önemli çıkış noktası olduğunun farkındayız ve müşterilerizin bize duydukları bu güven sayesinde hızla büyüyoruz. Şu ana kadar bizimle iş yaparak bizi destekleyen müşterilerimize teşekkür ederiz.

Her zaman altyapımızda dünyaca kalitesini ispatlamış şirketlerin ürünlerini kullanıyoruz. Bu sayede hizmet kesintisini ve doğabilecek diğer problemleri en düşük düzeyde tutmayı sağlıyoruz. Çoğu zaman için ucuz ürün kullanmak ilk etapta maliyetleri aşağıda tutuyor ve kar marjını yükseltiyor gibi görünse de doğabilecek sorunlarda kaybedeceğimiz müşterilerimizin değeri hiç bir şekilde ölçülemez.

Daima hizmet kalitemize yaptığımız yatırım ve harcadığımız büyük paralar sayesinde sunduğumuz hizmete güveniyor ve 60 gün sorgusuz para iade garantisi sunuyoruz. Bu sayede hiçbir korku ve endişeye kapılmadan hizmetlerimizi test edebilir ve memnun kaldığınız taktirde devamlılığını sağlayabilirsiniz.

Çoğu zaman için sunucu tarafında virüslerle mücadele çözümleri üretilmeye çalışılsa da yüksek veri trafiği altında tarama işlemi sunuculara aşırı işlem yükü getirmektedir. Bu nedenle sistem yöneticileri tarafından güvenlik seviyeleri olması gerekenden düşük tutulmaktaki bu da iyi gizlenmiş virüslerin bu kalkandan sızabilmelerine yol açmaktadır. Bu durumda sunucu tabanlı bu tür korumalara güvenipte kendi taraflarında önlem almayan kullanıcıları ciddi bir tehdit altına sokmaktadır. İşte bu nedenle K2 Bilişim ve İnternet teknolojileri olarak büyük bir kampanyaya daha imza atıyoruz. Türkiye dağıtıcısı olduğumuz avast! antivirüs ürünlerine bizden barındırma hizmeti alan müşterilerimiz %20 indirimli olarak sahip olabilirler. Bu sayede sadece elektronik posta yoluyla bulaşabilecek virüslere karşı korumaya sahip olmayıp, aynı zamanda web, disket, CD ve diğer benzeri ortamlarda da güvenli veri trafiğine sahip olabileceklerdir.

Şimdiye kadar göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

K2 Bilişim ve İnternet Teknolojileri

 

Sunucularımız centOS işletim sistemi kullanmaktadır
Ana Sayfa
Hakkımızda
Ürün ve Hizmetler
Alt Yapı
Destek
İletişim
 
Kontrol Paneli

Kullanıcı Adı:
Şifre:
 
DNS Sunucu Adresleri

ns1.nexgenhoster.com: 72.29.78.41
ns2.nexgenhoster.com: 72.29.78.42
 
Banka Hesap Numaraları

Yeni Türk Lirası

YKB Gölcük Şubesi:
102-63276743
Garanti Gölcük Şubesi:
287-6605215