Alanadı Tescili - Barındırma (Hosting) - Kiralık Sunucu (Dedicated Server)
Sanal Sunucu (Virtual Private Server) - Sunucu Barındırma (Colocation)

 

 

GİZLİLİK POLİTİKASI
 

 

K2 Bilişim ve İnternet Teknolojileri k2bit.com veya NexGenHoster.com sitesini kullanan tüm kullanıcıların gizliliğini korur ve buna saygı gösterir. Buna bağlı olarak, sizinle ilgili bilgi içeren herhangi birşey, bu gizlilik politikasında açıklandığı gibi, sizin izniniz olmadan ya da yasal bir yaptırım olmadığı sürece üçüncü şahıslarla paylaşmayacaktır.

k2bit.com veya NexGenHoster.com  gizlilik politikası neleri kapsar?

 • Bu gizlilik politikası k2bit.com veya NexGenHoster.com URL’si ile başlayan tüm sitelerde geçerlidir.
 • Herhangi bir sitede K2 Technologies veya NexGenHoster.com logosunu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. URL’yi kontrol etmeniz ve gerçekten k2bit.com veya NexGenHoster.com’a ait bir sayfa olduğundan emin olmanız gerekir. Zira logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Böyle durumlarda lütfen bizimle iletişim kurarak durumu bildiriniz.
 • k2bit.com veya NexGenHoster.com’a verdiğiniz bilgiler (üyelik bilgileri, email, fatura adresi, teslimat adresi vs.) yasal yaptırım gerektiren durumlar dışında üçüncü kişiler ile paylaşılmaz,
 • k2bit.com veya NexGenHoster.com’da  bir ürün satın alırken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz, herhangi bir sayfada girilen bütün bilgiler, tarayacınızın(Browser) alt kısmında küçük anahtar ile simgelenen güvenlik ağı ile şifrelenerek sistemlerimize aktarılmakta ve bu sayede dışarıdan bu bilgilerin alınması,okunması ya da kullanılması mümkün olmamaktadır. Şifrelenerek sistemlerimize aktarılan bu bilgiler arasında yer alan kredi kartı numarası,son kullanma tarihi,kart tipi ve CVV2 güvenlik numarası kesinlikle şirket personeli tarafından görülememektedir. Ayrıca bu kredi kart numaraları k2bit.com veya NexGenHoster.com tarafından saklanmamaktadır.

k2bit.com veya NexGenHoster.com hangi kişisel bilgilerinizi saklar?

 • Sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz. Ama  siteden alışveriş yapabilmek için anonim olarak alışveriş yapabilmek için  bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.
 • k2bit.com veya NexGenHoster.com  kullanıcıların kişisel bilgilerini üç temel amaç için saklar: belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek, karşınıza gelecek olan sitede isteğinize göre içerik sağlamak, dilediğiniz ürünlerden ve hizmetlerden haberdar edilmenizi sağlamak.

Kişisel bilgilerin güvenliği:

 • k2bit.com veya NexGenHoster.com vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Ancak yaptığınız alışverişlerde ürünü satın aldığınızda, ürünü teslim edebilmek için adınızı ve adresinizi bildirmeniz zorundasınız. Bu iki bilgi ürünün size ulaşması aşamasında lojistik firmasına verilir. Kredi Kartı bilgileriniz sadece bankaya onay için gelir.
 • k2bit.com veya NexGenHoster.com hakkınızdaki kişisel bilgileri ancak, mahkeme kararı gibi bir yasal yaptırım sonucu yetkili kurumlara vererek üçüncü şahıslarla paylaşır.

Kullanıcı istekleri/Geri bildirimleri

k2bit.com veya NexGenHoster.com, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek  ve değerlendirmek için saklar. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz.

İçerik kullanımı

 • Bu sitedeki “k2bit.com veya NexGenHoster.com” tüm materyalde sağlanan yasal haklar K2 Bilişim ve İnternet Teknolojileri tarafından veya materyalin orijinal yaratıcısı tarafından tutulur. Burada belirtilenlerin dışında , hiçbir materyal kopyalanamaz, yeniden üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez , dahilen, fakat limitlenmemiş olarak, elektronik, mekanik, fotokopik, kayıtlı veya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz.
 • Bu sitedeki materyallerin sadece sergileme, kopya , dağıtım, veya yükleme için kişisel, ticari olmayan kullanım için değiştirmeme ve materyaller için tüm yasal ve içerdiği diğer kişisel notların yasal sahibiyseniz izin verilebilir. Değilseniz, K2 Bilişim ve İnternet Teknolojileri’ nin izni olmadan, buradaki herşeyi diğer sitelere kopyalayamazsınız. Bu izin otomatik olarak bu şartlardan bir maddeyi bozduğunuz anda biter. Bu tehditle ilgili olarak, acilen yüklediğiniz veya resmettiğiniz materyali imha etmek zorundasınız. Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız, izinsiz kullanımı kopyalama yasaları , ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerine tecavüz anlamına gelir.

  Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri K2 Bilişim ve İnternet Teknolojileri tarafından zaman zaman güncellenebilir. Lütfen bu bilgileri periyodik olarak kontrol edin. Bazı durumlarda ise k2bit.com veya NexGenHoster.com sitesinde yer alacak olan uyarılar ve yeni güvenlik uygulamaları konusunda size bilgi verilecektir.
 

Sunucularımız centOS işletim sistemi kullanmaktadır
Ana Sayfa
Hakkımızda
Ürün ve Hizmetler
Alt Yapı
Destek
İletişim
 
Kontrol Paneli

Kullanıcı Adı:
Şifre:
 
DNS Sunucu Adresleri

ns1.nexgenhoster.com: 72.29.78.41
ns2.nexgenhoster.com: 72.29.78.42
 
Banka Hesap Numaraları

Yeni Türk Lirası

YKB Gölcük Şubesi:
102-63276743
Garanti Gölcük Şubesi:
287-6605215